KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar 5326015
nr 532 6015
Teckningar
4 st, Carl August Ehrensvärd, Proveniens, Tosterup
Utrop:
1.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 14 juli 2008
kl 16:52:59
2.000 kr
2.500 kr
2.600 kr
3.100 kr
3.500 kr
4.100 kr
4.600 kr
5.100 kr